O Etnikando

Etnikando logo

 

Mówi się, że artyści postrzegają świat inaczej. Iskrą, która daje początek Etnikando, jest artystyczny duch twórców tego wirtualnego sklepu, którym chcemy się z Tobą podzielić. Chcemy również okazać szacunek, jakim darzymy rzemieślników z całego świata, którzy tworzą piękną sztukę, często stosując bardzo stare techniki, które prawie się nie zmieniają z upływem czasu.
W tym zglobalizowanym świecie coraz trudniej jest znaleźć prawdziwe wyroby rzemieślnicze. Istnieje ogromna różnica między produktami produkowanymi masowo, które możemy znaleźć w wielu sklepach, a produktami rzemieślniczymi. Wielokrotnie wydaje się, że te pierwsze są puste i generalnie nic nie przekazują. Z drugiej strony te drugie mają w sobie duszę.
Etnikando to sklep wirtualny, który nie jest duży. Nie jesteśmy jednym z tych sklepów, które oferują wiele opcji i tysiące produktów. Oferowane przez nas produkty przechodzą przez specjalny filtr. Estetycznie wyroby rękodzielnicze powinny zwracać naszą uwagę, ale przede wszystkim muszą przekazywać emocje. Produkty, które prezentujemy są przez nas wybierane, ponieważ są to produkty tego typu, które „kupilibyśmy sami". Mamy nadzieję, że dokonany przez nas wybór jest dla Państwa w pełni satysfakcjonujący i że często nas będziecie odwiedzać. Nie ustajemy w poszukiwaniu nowych pięknych produktów, które przyciągają uwagę publiczności.
Sklep Etnikando znajduje się w Polsce. Wszystkie produkty, które widzisz w sklepie są fizycznie dostępne w naszym magazynie. Stąd realizujemy przesyłki do krajów Europy.