Orgonity czym są? Jak działają orgonity

 

Współczesny świat pełen jest negatywnych wpływów energetycznych, ale orgonity stanowią tajemniczą bramę do harmonii i równowagi. Wybierz właściwy rodzaj, nos go blisko serca, a poczujesz, jak energia pozytywna otacza cię jak ochronna aura, dając ci siłę i witalność w walce z falami negatywnej energii.

Orgonity czym są?

W dzisiejszym świecie, otoczonym falami elektromagnetycznymi generowanymi przez urządzenia elektryczne, wifi czy 5G, troska o nasze zdrowie staje się priorytetem. Jak wybrać odpowiednią ochronę przed tymi negatywnymi wpływami? Czy orgonity działają naprawdę? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym tekście.

Czym są orgonity?

Orgonity są jak generatory pozytywnej energii, znanej jako Prana, Chi czy Energia Uniwersalna. Ich działanie opiera się na transmutacji energii, przekształcając ją z chaotycznego stanu negatywnego orgonu w stan naturalny i zdrowy. Działa to jak komputer czy stabilizator energetyczny dla naszego otoczenia.

Jak działają orgonity?

Metal przyciąga orgon z otoczenia, a żywica utrzymuje go. Następnie energia przechodzi przez kryształ, gdzie orgon negatywny przekształca się w pozytywny – energia staje się uporządkowana. To porządek energetyczny przynosi korzyści zdrowotne, odżywiając i lecząc. Czysty kryształ to forma uporządkowania, co sprawia, że energia chaotyczna harmonizuje przechodząc przez niego.

Dlaczego orgonity są ważne w naszym otoczeniu?

Żyjemy w środowisku naszpikowanym negatywnym orgonem, generowanym przez miasta, urządzenia elektryczne czy zanieczyszczone wody. Orgonity to narzędzie potężne w oczyszczaniu atmosfery, gleby i wody. Mają także wpływ na zachowanie ludzi, hamując negatywne zachowania. Są bezpieczne dla użytkownika, działając jak "organiczne generatory" porządkujące energię.

Jak wybrać odpowiedni orgonit?

Wybór zależy od rodzaju użytych minerałów, ilości kryształów czy proporcji metalu do matrycy organicznej. Mogą zawierać także inne kryształy dla specyficznych efektów. Kluczowe jest zrozumienie, że różne orgonity różnią się mocą modulacji i zasięgiem.

Korzyści stosowania orgonitów:

 • Redukcja szkodliwych promieni elektromagnetycznych w otoczeniu, np. z komputerów, telefonów czy wifi.
 • Poprawa procesów organicznych pod wpływem nadmiaru promieniowania elektromagnetycznego.
 • Wspomaganie technik Feng-shui i piramidologii.
 • Zastosowanie w terapiach bioenergetycznych, takich jak REIKI czy energizacja substancji.
 • Kontrastowanie negatywnych efektów miejsc dotkniętych geopatią.

Korzyści subiektywne:

 • Poprawa ogólnego samopoczucia poprzez eliminację nadmiaru energetycznego.
 • Stworzenie przyjemniejszego otoczenia w domu czy miejscu pracy.
 • Ukojenie pewnych dolegliwości, choć orgonity nie zastępują terapii.
 • Ulepszenie właściwości energetycznych wody poprzez zastosowanie orgonitu.
 • Ogólny wzrost energii i vitalności.

Jak używać orgonitu?

Orgonity są pasywne, nie potrzebują zewnętrznej energii i ich trwałość jest nieograniczona. Mogą być umieszczone w różnych miejscach, od biura po sypialnię czy kuchnię. Mogą także być noszone jako orgonit na szyję, bransoletka czy nawet umieszczone pod poduszką dla głębokiego i relaksującego snu.

Współczesny świat pełen jest negatywnych wpływów energetycznych, ale orgonity stanowią tajemniczą bramę do harmonii i równowagi. Wybierz właściwy rodzaj, nos go blisko serca, a poczujesz, jak energia pozytywna otacza cię jak ochronna aura, dając ci siłę i witalność w walce z falami negatywnej energii.

Korzystanie z orgonitu jako dodatku do codziennych aktywności może przynieść szereg korzyści, wprowadzając równowagę energetyczną do Twojego życia i chroniąc Cię przed szkodliwym wpływem otoczenia.

Jak nosić Orgonitową Bransoletkę lub Wisiorek:

 1. Orgonit na Szyję jako Energetyczny Amulet: Zakładając orgonitowy wisiorek na szyję, stajesz się nosicielem pozytywnej energii przez cały dzień. Kryształ w orgonicie przekształca negatywne wibracje, ochroniając Cię przed szkodliwymi wpływami fal elektromagnetycznych, zwłaszcza gdy używasz telefonu komórkowego, laptopa czy jesteś w pobliżu innych urządzeń elektrycznych.

 2. Orgonit na Rękę dla Energii i Harmonii: Orgonitowa bransoletka może być noszona na nadgarstku, dostarczając korzyści energetycznych podczas codziennych aktywności. Jej obecność pomaga zminimalizować wpływ negatywnego orgonu generowanego przez otoczenie, a metalowy element przyciąga i neutralizuje te negatywne wibracje.

 3. Ochrona w Środowisku Pracy: Noszenie orgonitowej bransoletki lub wisiorka w biurze pomaga w redukcji wpływu promieni elektromagnetycznych z komputerów i innych urządzeń elektronicznych. To może skutkować zwiększeniem koncentracji, redukcją stresu i poprawą ogólnego samopoczucia.

 4. Orgonit jako Talizman na Co Dzień: Umieszczając orgonit w kieszeni lub przypinając go do ubrania, przenosisz ze sobą ochronę energetyczną. Działa to szczególnie korzystnie w zatłoczonych miejscach, takich jak centra handlowe czy komunikacja publiczna, gdzie nadmiar negatywnych energii może wpływać na Twoje samopoczucie.

 5. Podczas Medytacji i Relaksu: Przytrzymując orgonit w dłoniach podczas medytacji, tworzysz spokojne i zrównoważone środowisko. Orgonit wspomaga też relaksację, co może być korzystne podczas praktyk mindfulness czy relaksacyjnych technik oddechowych.

 6. Wpływ na Zdrowy Sen: Umieszczając orgonit pod poduszką lub na stoliku nocnym, możesz doświadczyć głębszego i bardziej relaksującego snu. Orgonit pomaga zneutralizować wpływ negatywnych fal, co może być szczególnie korzystne dla osób cierpiących na bezsenność.

 7. Orgonit jako Ochrona podczas Treningu: Noszenie orgonitowej bransoletki podczas aktywności fizycznej może przyczynić się do zwiększenia energii i wytrzymałości. Pomaga w utrzymaniu równowagi energetycznej, co może być kluczowe podczas intensywnego treningu.

 8. Orgonit w Pojeździe: Umieszczając orgonit w samochodzie, tworzysz ochronną aurę podczas podróży. Działa to jako tarcza przed negatywnymi wpływami fal elektromagnetycznych generowanych przez różne urządzenia w pojeździe.

Poniżej znajduje się lista konkretnych miejsc, w których można umieścić piramidę orgonitową w domu, wraz z korzyściami, które można z tego wyciągnąć:

 1. W pobliżu urządzeń elektrycznych: Orgonity mogą pomóc neutralizować szkodliwe skutki promieniowania elektromagnetycznego emitowanego przez urządzenia elektroniczne, takie jak komputery, telewizory i smartfony.
 2. W pobliżu źródeł wody: Orgonity mogą poprawić jakość wody poprzez restrukturyzację jej molekuł i usunięcie zanieczyszczeń. To może prowadzić do lepszego smaku i zdrowszej wody do picia i gotowania.
 3. W pobliżu roślin: Orgonity mogą poprawić wzrost i zdrowie roślin poprzez zwiększenie energii i życiowości otoczenia.
 4. W pobliżu routerów Wi-Fi: Orgonity mogą pomóc neutralizować szkodliwe skutki promieniowania Wi-Fi, co może być szczególnie korzystne dla osób pracujących w domu lub spędzających dużo czas w pobliżu swoich routerów.

Orgonity czyli "harmonia"

Poprzez neutralizowanie negatywnych energii i promowanie pozytywnych, orgonity mogą pomóc stworzyć harmonijną i zrównoważoną przestrzeń, która wspiera fizyczne, emocjonalne i duchowe zdrowie.